Teenused

 Kindlasti vajab äramärkimist asjaolu, et tegemist on hobiautoga.

Teenust osutatakse ajavahemikus 1. mai kuni 31. oktoober. Kui ilmataat lubab, siis on võimalikud ka muud kokkulepped.  

Mõelge üle  ka summa, mis te planeerite autole kulutada, et kas see läheb  kokku meie soovidega?

Volgaks on Gaz 24-01, mille tootmisaasta on 1981. Sõidusoovija peab kindlasti arvestama sellega, et alati on autol oma SOHVER. Puudub võimalus auto saada enda kasutusse ilma juhita. 

Kindlasti tuleb arvestada, et auto alustab oma teekonda alati Jüri alevikust, kust ka tunnitasu arvestus algab.

Maksmisviisina on eelistatud ülekanne OÜ Sohver arveldusarvele, kuid on võimalus ka maksta sularahas.
Pakume omaltpoolt kolme paketti, kuid kindlasti ei piirdu teenuse osutamine ainult nende kolme võimalusega. Kui sul on oma idee, siis kirjuta meile sellest ja vaatame, kas saame kokkuleppele.

Pulmapeopakett on mõeldud abiellujatel, kuid mitte ainult. Samuti sobib see inimestele, kes juba on abielus, kuid soovivad tähistada väärikalt oma pulmaaastapäeva. Võimalus on ka juurde tellida meie poolt auto kaunistamine. Pulmapeopaketti on võimlus tellida ka naissohvriga, kuid siis tuleks arvestada ühe lisaautoga pulmarongis, mis sõidab viimasena ning teistpidi laseb see pulmalistel nautida sõitu selle asemel, et ei peaks muretsema pulmarongi saba pärast. Kahe auto puhul tuleks arvestada ka väheke suurema tunnitasuga.

Stiilipeopakett on mõeldud inimestel, kes on kutsutud mõnele peole, mille teemaks on näiteks 70-d ja inimene on võtnud endale endise kolhoosijuhi rolli ning soovib vääriliselt ka peole sõita. Kindlasti on võimalusi veel sadu ja tuhandeid, kuid see tuleks eelnevalt kokku leppida, kas oleme õiged seda pakkuma.

Nostalgiapakett on mõeldud neile inimestele, kellel puudub selline auto, kuid soov oleks autos kaassõitjana sõitu nautida.

Auto puhul tuleb alati ka arvestada asjaga, et tegu on vanatehnikaga, mis vahest lakkab töötamast ilma näilise põhjuseta. Kindlasti ei tehta seda meelega, kui just ei tellita, samas teistpidi teeb see ka sõidu huvitavamaks ja annab selle auto tunde vahetumalt edasi ning kindlasti on pikkade aastate pärast mida mäletada....