Pulmapeopakett

See pakett on mõeldud inimestele, kes soovivad Gaz 24 oma pulmautoks. Samuti sobib see inimestele, kes tähistavad oma pulmaaastapäeva ja soovivad vastavalt nende abiellumise ajale kohaselt selle aja autot pulmaautoks või ka neile, kes soovivad samuti väärikalt oma pulmaaastapäeva tähistada olgu siis tegu 3., 7., või mitmenda pulmaaastapäevaga tahes.

Selle paketi alla saab kindlasti välja mõelda ka erinevaid majutusvõimalusi ja restoranide külastusi st kui armunutel on soov tähtpäeva veeta kahekesi, kuid samas läbi sõita pulmapäeval olnud sõidutee ning peale seda minna romantilisele õhtusöögile ja veeta öö mõnes romantilises hotellis, siis kindlasti annab välja mõelda vastavalt teie soove arvestades parima võimaluse.
 
Võimalus on tellida ka naissohvriga pulmaauto, kuid sellisel juhul tuleks arvestada ühe lisaautoga pulmarongis, mis on viimane. Teistpidi annab see võimaluse rohkem keskenduda pulmalistel sõidu nautimisele, kui mõelda sellele kas viimane auto on ikka olemas või on maha pudenenud.

Paketile on võimalus juurde tellida auto kaunistused, kuid seda peab täpsemalt omavahel kokku leppima, samuti pulmalintide tegemine. Kaunistuste juures tuleb kindlasti meeles pidada, et kasutatakse ainult neid kaunistusi, mis ei vigastaks autot ning neid oleks võimalik peale teenuse osutamist autolt eemaldada ilma värvkatet vigastamata. Kui sul on veel mõni idee, mis seondub pulmaautoga ja pulmarongiga ning siin seda kirjas ei ole, siis kindlasti kirjuta või helista ning arutame asja.

Arvestama peab kindlasti, et tunnitasu hakkab lugema sellest hetkest, kui auto hakkab sõitma Jüri alevikust ning  tunnitasu arvestus lõppeb kui auto jõuab tagasi Jürisse. Selline võimalus puudub, et tellitakse Volga näiteks Tartusse pulma sõitu tegema ning peale pulmapeo paika viimist lõppeb teenuse osutamine Tartus. Samuti on võimalik tellida auto ka ennem registreerimist näiteks pildistamiseks. Samuti on see võimalus pulmakülalistele antud, kuid sellisel juhul tuleb see eelnevalt kokku leppida, kas maksja(d) on abiellujad või pulmakülalised. Tasu arvestus käib samuti tunnihinna alusel. Võimalus on ka, et pilte teeb sohver, kuid sellisel juhul tuleb arvestada, et piltide kvaliteet ei pruugi päris sama hea olla kui tellitud fotograafil, kes teenib selle tööga leiba.