KKK

1.    Kas on võimalik auto saada ilma juhita?  Selline võimalus puudub.

2.    Kuidas käib maksmine?  Eelistatud on maksmine ülekandega, kuid saab ka sularahas maksta. Teenuse eest peab ette maksma st ülekande puhul peab raha olema selleks hetkeks OÜ sohver arvel, kui hakatakse sõitma teenust osutama. Soovitame maksta ülekandega, kuna siis on tagant järgi vähem sekeldusi ning ka teenuse osutamisepäeval vähem asju mille pärast muretseda.  

 3.    Kas autos tohib suitsetada? Autos ei tohi suitsetada ega omaalgatuslikult tarbida alkohoolseid jooke.

4.    Kas autosõitu saab igal ajal? Teenust pakutakse ajavahemikul 1. mai kuni 31. oktoober. Kui ilmataat lubab siis ka väljaspool seda aega. Arvestama peab siiski asjaoluga, et hetkel kehtivate seaduste järgi peab ajavahemikul 1. detsember kuni 1. märts autol all olema talverehvid. Volgal neid ei ole ja ei ole ka plaanis neid soetada, kuna eesmärk ei ole autost võtta viimast ning teadupärast kardavad sellises vanuses autod eesti teedele puistatavat soola. Üldjuhul pakutakse teenus kella 8 ja 21 vahel.

5.    Kas autoga on võimalik lasta ennast pildistada? Jah selline võimalus on olemas, kuid peab arvestama ka, et sohver pole elukutseline fotograaf ja piltide kvaliteet ei pruugi tänu sellele vastata kõige kõrgematele nõudmistele. Alati on võimalus eraldi tellida ka fotograaf, kes pildistab ning on võimalus ka ise pildistada. Hind kujuneb sellest kui kaua vältab pildistamine ning ka aeg, mis kulub pildistamiskohta sõidule ning tagasi sõidule Jürisse. Tunnitasu on 40 EUR/h.

 6.    Kas autot on võimalik tellida väljas poole Eesti Vabariigi piire ja ka väljaspoole Euroopa Liidu piire? Jah, autot on võimalik tellida väljaspoole Eesti Vabariigi piire. Kui tellimus tuleb väljaspoole Euroopa Liidu piire, siis tuleks varuda etteteatamisaega pikemalt kuna üldjuhul tuleb teha lisakindlustus ja vormistada viisa reisijatele. Sellest lähtuvalt on ka teenuse eest makstav tasu kallim.

7.     Mis keeltes on võimalik teenust saada? Eesti keeles ja inglise keeles. Kindlasti saan hakkama ka vene keelega, kuid mitte soravas ja grammatiliselt õiges vene keeles.